همه‌ی ما از مشکلات مرتبط با مو سهمی داشته‌ایم، اما خبر خوب این است که به لطف محصولاتی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، مراقبت از مو هیچوقت این قدر ساده نبوده است. ما بهترین محصولات مو را که مشکل موهای شما را در یک چشم برهم زدن برطرف می‌کنند اینجا گرد هم آورده‌ایم.

  1. اگر ریشه موهایتان چرب است!

مواجهه با موی ترکیبی (ریشه چرب، نوک خشک) ساده نیست. هر دو قسمت نیازهای متفاوتی دارند که با یک محصول نمی‌توان به هر دوی آنها پاسخ داد. در این صورت، این مراقبت پیش از شامپو می‌تواند مفید باشد. ماسک خاک رس اورآل (L’Oreal Paris Extraordinary Clay Mask) را روی ریشه‌ها بزنید تا ترکیب سه نوع خاک رس، چربی مو را جذب و ریشه‌ها را تمیز کرده، و پس از شستشو احساس سبکی به آنها بدهد. این محصول را همراه با شامپو و نرم کننده همراهش استفاده کنید تا موهای سبک‌تر، نرم‌تر و سالم‌تری داشته باشید.

  1.  اگر به سم زدایی احتیاج دارید!

گاهی اوقات لازم است دقیقا به سراغ ریشه‌ی مشکل بروید. سم زدایی با لایه بردار احیا کننده کرستاس (KérastaseChronologiste Revitalizing Exfoliating Care) آسان می‌شود؛ یک محصول تقویت کننده پیش از شامپو، که ریشه‌ی موها را پاکسازی کرده و تاثیر محصولاتی که بعدا استفاده می‌کنید را افزایش می‌دهد.

  1. اگر موهای رنگ شده دارید!

موهای رنگ شده قطعا به توجه بیشتری نیاز دارند. پروسه‌ی رنگ کردن به تنهایی به تارهای مو آسیب می‌زند، و با اضافه شدن سشوار و دیگر عوامل خارجی، عجیب نیست که آسیب به سرعت خود را نشان داده و موها به سادگی درخشش خود را از دست بدهند. محصول مراقبت از موی رنگ شده جویکو (Joico K-PAK Color Therapy Luster Lock treatment) مقاومت (موها تا نه برابر محکم تر می‌شوند) و درخشش موها را بازگردانده و به موهای رنگ شده طراوتی که شایسته‌ی آن هستند را می‌دهد.

  1. اگر موهای ظریف دارید!

با موهای نرم و خشک باید با ملایمت رفتار کرد. تارهای نازک، با محصولات مراقبتی سنگین می‌شوند، اما همچنان به تغذیه با یک نرم کننده‌ی عمیق نیاز دارند. ماسک روغن میتیک (Mythic Oil Oil Light Masque) که از کاربرد روغن توسط ملکه‌های مصری الهام گرفته، با ترکیب اسمانتوس و زنجبیل موهای شما را از ریشه تا نوک تغذیه می‌کند و نرمی، لطافت و سبکی به موهایتان هدیه می‌کند.

  1. اگر موهای نازک دارید!

سر و کار داشتن با موهای نازک کار ساده‌ای نیست؛ گاهی به نظر می‌رسد برای داشتن ظاهر مورد نظرتان کافی نیستند. اسپری حجم دهنده و متراکم کننده پیورولوژی (PureologyFullfylDensifying Spray) با ترکیبی از پروتئین و فیتوبلند (ترکیب غنی شده آنتی اکسیدان) به زیر و روی موهایتان حجم داده و باعث می‌شود پرتر و ضخیم‌تر به نظر برسند.

منبع: 29Secrets