در حالی که خواب زیاد و نوشیدن آب بیشتر می‌تواند مفید باشد، برخی افراد مستعد داشتن تیرگی زیر چشم هستند. این پنج روش را آزمایش کنید تا از این حلقه‌های سیاه زشت خلاص شوید.

وقتی صحبت از تیرگی زیر چشم می‌شود، این شوالیه‌ی تاریکی هر روز برای من بیشتر می‌شود. قطعا خواب و آبرسانی می‌تواند تیرگی را مقداری بهبود بخشد، اما می‌دانستید که حلقه‌های تیره ارثی هستند؟

همچنین با افزایش سن، پوست زیر چشم نازک شده و تیرگی آن افزایش می‌یابد، اما ناامید نشوید. با اصلاح رنگ و پوشاندن، می‌توانید حلقه‌های سیاه را به خاطره تبدیل کنید.

این پنج مرحله (و محصولات مفید) را امتحان کنید تا تیرگی زیر چشم را پاک کنید:

  1. مهم است که منطقه‌ی زیر چشم را مرطوب و آماده کنید. کانسیلر روی پوست خشک، ضخیم و مصنوعی به نظر می‌رسد. مانند کرم دور چشم، به آرامی با ضربه آن را پخش کنید.
  2. حالا از یک اصلاح کننده‌ی رنگ استفاده کنید تا تیرگی اولیه را محو کنید، به این ترتیب کانسیلر لازم نیست خیلی قوی باشد. آن را به صورت بادبزنی روی قسمت مثلثی زیر چشم بزنید.
  3. سپس، به کانسیلر می‌رسیم! یک کرم کانسیلر با محو شدن زیر چشم، بسیار موثر عمل می‌کند. به جای استفاده روی هلال زیر چشم، تمام منطقه‌ی زیر چشم را به صورت بادبزنی روشن کنید. این کار صورت شما را روشن کرده و ظاهر کبود چشم را محو می‌کند.
  4. کار سخت خود را با پودر تکمیل کنید. من از تونالیته زرد Ben Nye's Banana Powder استفاده می‌کنم اما هر پودر ماتی مناسب خواهد بود.
  5. برای یک حرکت نهایی زیبا، استخوان مداری، منطقه‌ی C شکل اطراف چشم را با پودر روشن کنید.

و کار تمام است: پنج مرحله برای محو کردن تیرگی زیر چشم.

منبع: FitnessMagazine